Star TV: Cumaya Giden Öğrenciler 443827efs

Join the forum, it's quick and easy

Star TV: Cumaya Giden Öğrenciler 443827efs

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star TV: Cumaya Giden Öğrenciler

Admin
    Admin
    Admin

Rap Puanı : 752

Star TV: Cumaya Giden Öğrenciler Empty Star TV: Cumaya Giden Öğrenciler

Mesaj tarafından Admin C.tesi Şub. 06, 2010 8:24 am

Star TV: Cumaya Giden Öğrenciler

Duydunuz mu?

Görmediniz mi gündemdeki skandal haberi?

Star TİVİ’nin Ana Haber Bülteni’ni izlemediyseniz, haberiniz olmaz tabii ki skandaldan.

Hayatımda gördüğüm, duyduğum, izlediğim en berbat, en iğrenç, en aşağılık skandal haberinden söz ediyorum…

Olamaz böyle bir serserilik, olmamalı böyle bir cahillik!

İşte böylesi diz boyunu çoktan geçip de gırtlağa kadar dayanan rezalet haber bültenlerine dayanamadığım için hiç sevmem TEVELERİ…

Sorumlu – Araştırmacı Büyük Gazeteci (!) Uğur Dündar öyle bir haber sundu ki, gözlerime – kulaklarıma inanamadım!

Star Ana Haber Bülteni’ndeki “Okuldan Cumaya” başlıklı haberi izleyince, dinozor Türk medyasının henüz “evrimini” tamamlayamadığına bir kez daha kanaat getirdim.

Türk medyasının dinozorları bu ekranlarda, bu sütunlarda olduğu müddetçe daha çok kereler sinir bozucu ve karın ağrısı haber bültenlerine rastlarız…

Çoğu kere, habere konu olan olaylardan ziyade haberlerin sunum biçimleri skandaldır! Bunu başarabilen Türk medyasının dinozorlarını alkışlıyorum!

SIRTAR TİVİ (Star TV) haber bültenleri, bu ülkenin inançları karşısında bazı Türk medyasınca nasıl da sırtarılıp köpek dişlerinin gösterildiğinin bir kanıtıdır aynı zamanda!

Star ile sözde “büyük gazeteci” Uğur Dündar’ın aslında ne kadar da uyumlu çift olduklarını anladım o malûm haberi izlerken… Uğur ve Uğur gibilerinin küçücük kuş beyinleri sayesinde, Türk medyası beyin felci geçirmiştir; bu önemli rahatsızlığı fark edecek bilinçte değildirler henüz… Zira, onlar “Beyinsel evrimlerini” tamamlayamamışlardır!

Haberi hazırlayanların günahı yok; asıl günahlılar tepedeki bazı kuş beyinli dinozorlardır!

Lafı gevelemeden doğrudan söylüyorum:

******’ün istediği Türkiye Cumhuriyeti bu değildir ve sorumlusu Türk medyasıdır!

Bu saatten sonra düze çıkmak için yapılması gereken tek hareket ise, dışkı kokusunda haber sunan ve yazan, yayımlayan dinozorları topraklarımızdan sınır dışı yapmaktır! Başka bir çözümü yok.

Memleketi kurtaracaksanız bunu hemen yapın!

23 Ekim 2009 Cuma gününe ait Star TV’nin Ana Haber Bülteni’ni aşağıda verdiğim linkten izleyebilirsiniz...

Türk halkının değerleriyle, inançlarıyla dalga geçer gibi haberler sunan Uğur Dündar’ı ibret ve hayretle izleyin… Milletin el üstünde tuttuğu Uğur Dündar’ın bu millete nasıl da küfürler savurduğuna şahitlik edin de görün rezaleti.

Haberin başlığı “Okuldan Cumaya…”

Bu arada “Özel Haber” logosu da ihmal edilmemiş. Büyük TİVİ’nin büyük sunucusu Uğur Dündar eşliğinde Türk medyasının acınası durumunu izleyin!

“Okuldan Cumaya” başlıklı haberin görüntüleri sonrasında bu büyük ve araştırmacı gazeteci Uğur ne dedi duydunuz mu? Not aldım o enteresan cümleyi, aynen aktarıyorum:

“Sorumlu gazetecilik anlayışımız gereği bu haberi yorumsuz şekilde yayınladık”

Bu cümle için ve o zavallı için yoruma gerek var mı?

Ayrıntıya dikkat lütfen!

Çocuklar okul çıkışı, öğle arasında Cuma namazına gitmiş…

Hepsi bu!

Alkollü içki içmeye gitmemişler, esrar tüttürmeye gitmemişler, damarlarına eroin basmaya, burunlarına kokain çekmeye gitmemişler… Sarkıntılığa, zamparalığa gitmemişler… Bara – pavyona gitmemişler. Serserilik yapmaya gitmemişler…

Camiye, cumaya gitmişler! Cumaya…!!!

Cami avlusunda saf tutmuş gençlerin görüntülerini skandal olarak lanse eden beyinsiz medya dinozorlarına başka ne diyebilirsiniz?

Ey ahmaklar, ey akıldan yoksun cahiller; görüntüsünü çektiğiniz – yayımladığınız gençler okul çıkışı bara gitseydi veyahut karınıza – kızınıza sarkıntılık yapsaydı çok mu hoşunuza giderdi!?

Camiye – kiliseye veyahut herhangi bir ibadethaneye gidenlerin haber bültenlerine girmeyeceği demokrat bir Türkiye arıyorum… Ben ******’ü arıyorum aslında…

Görürsünüz siz! Günün birinde hepinizi ******’e şikâyet edeceğim; bakalım o zaman ne diyeceksiniz!

Sizi gidi ****** istismarcıları siziiii…!!!

Sözkonusu "Okuldan Cumaya" başlıklı Star TV'nin haberini şu link
    üzerinden izleyebilirsiniz:
    http://www.beyazpencere.com/Video/Ok...-ya-11729.aspx

Ali Tatlı- http://www.osmaniye.web.tr/yazar.asp?yaziID=1874

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:27 pm